Kontakt

Instytut Zdrowia i Demokracji
ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa

Tel.: +48 22 295 12 74
e-mail: biuro@izid.pl

Partnerzy

Instytut Zdrowia i Demokracji został założony w 2013 r. w formie spółki kapitałowej przez dwójkę doświadczonych ekspertów ochrony zdrowia i dialogu społecznego Roberta Mołdacha i Grzegorza Ziemniaka w odpowiedzi na potrzeby klientów, poszukujących strategicznego wsparcia doradczego i operacyjnego.

Ochrona zdrowia to jeden z najbardziej złożonych sektorów gospodarki, w którym dodatkowo interesy ekonomiczne splatają się nierozerwalnie z celami społecznymi. W którym globalne przepływy finansowe krzyżują się z indywidualnymi wydatkami pacjentów na zdrowie. W którym perspektywa pacjenta tak często różni się od perspektywy regulatora. W którym globalna komunikacja potrafi przybrać formę dezinformacji, a świadoma decyzja zdrowotna pacjenta jest obarczona asymetrią wiedzy.

Dla Twórców Instytutu i członków zespołu to pasjonujący obszar holistycznej refleksji, poszukiwania równowagi, identyfikowania optimum środków, zrównoważonej wiązki korzyści. Instytut służy w równym stopniu swoim klientom, co interesariuszom rynku, pacjentom. Nie podejmujemy się zadań, które łamałyby tę zasadę.

 

« Powrót

Prenumeruj Podcast i Market Brief, umów się na sesję Market Mirror

* pola wymagane

 

Institute of Health and Democracy

Copyright © Instytut Zdrowia i Demokracji 2014-2019

Proszę czekać...