Market Brief

Market Brief/FLASH Brief - Pharma & Healthcare IZiD

  • To specjalistyczny, ekspercki, autorski, unikatowy i szyty na miarę, regularny, cotygodniowy raport podsumowujący najistotniejsze informacje, wydarzenia, fakty z obszaru ubezpieczeń zdrowotnych, ochrony zdrowia i polityki lekowej w Polsce. W wersji Pharma & Healthcare Market Brief obecny jest na rynku i doskonalony już 3 lata.
  • Market Brief jest przygotowywany i redagowany w całości przez zespół Informacji i Analiz IZiD i powstaje na podstawie własnego monitoringu kluczowych dziedzin związanych z ochroną zdrowia i polityką lekową, ubezpieczeniami zdrowotnymi, ratownictwem, assistance. Przygotowujemy go na podstawie własnych informacji, rozmów i wywiadów z przedstawicielami kluczowych instytucji odpowiadających za kwestie zdrowotne w Polsce, spotkań kuluarowych, wniosków wynikających z wypowiedzi polityków w czasie konferencji i seminariów, posiedzeń komisji sejmowych, ale także mniej oficjalnych okazji.
  • Przygotowywany jest z założenia w wersji otwartego, edytowalnego pliku (.docx .html) wysyłanego na wskazane przez Klienta skrzynki mailowe (możliwe są wersje pdf, etc.).
  • Klient otrzymuje licencję obejmującą kopiowanie i dowolne opracowywanie całości bądź fragmentów zawartości Market Briefu, wykorzystywanie ich w raportach, prezentacjach, dokumentach wewnętrznych.
  • Zaletą naszych opracowań jest klarowna, przejrzysta forma, podział tematyczny na stałe elementy i obszary informacji, a także to, iż wiele z informacji w Market Briefie zawiera odnośniki do źródeł i informacji, podstaw aktów prawnych i legislacji, dodatkowych rozszerzeń, materiałów źródłowych, uzupełniających materiałów prasowych etc.
  • Nie zaśmiecamy Państwa skrzynki codziennymi newsletterami. Od ponad 3 lat nasi Klienci i odbiorcy Market i Flash Briefów chwalą sobie właśnie ten tryb dostarczania wiadomości regularnie raz w tygodniu. Informacje są uporządkowane i opracowane według wagi priorytetów.
  • Gdy dzieje się coś istotnego dla systemu zdrowia lub naszych odbiorców przygotowujemy i wysyłamy Flash Brief obejmujący jeden/dwa kluczowe tematy bieżące, a po uzgodnieniach formalnych także alerty poprzez SMS.
  • W większości przypadków Market Brief wysyłamy w czwartek lub piątek przed południem, w ustalonej z Klientem formie (pliki word, pdf, inne) i po uzgodnieniu przed realizacją zlecenia szczegółowej zawartości tematycznej (np. wskazania innych obszarów tematycznych będących w polu zainteresowania Klienta).
  • Market Brief to usługa szyta na miarę pod kątem zawartości jak i technicznych warunków dystrybucji i korzystania z licencji na kopiowanie, wykorzystywanie treści, przetwarzanie jej. Gdy nasz Klient pragnie poszerzyć bazę wysyłkową o kolejne grupy użytkowników udzielamy dodatkowych licencji na specjalnych warunkach uwzględniających dotychczasowe warunki współpracy i liczbę licencji dla końcowych użytkowników.
« Powrót

Prenumeruj Podcast i Market Brief, umów się na sesję Market Mirror

* pola wymagane

 

Institute of Health and Democracy

Copyright © Instytut Zdrowia i Demokracji 2014-2019

Proszę czekać...