arch. red.

Ekspert

Justyna Marynowska


  • Wiceprezes Zarządu Pracodawców Opieki Integrowanej Opartej na Wartości


PROŚBA O WYWIAD

Filtrujarch. red.

Reformy sprzed 20 lat nie wniosły wartości zdrowotnej

Justyna Marynowska | 23.08.2022

Pacjenci w Polsce nie mogą korzystać z porównywalnego do mieszkańców Europy Zachodniej zakresu dostępnych opcji diagnostycznych i terapeutycznych. Pieniądze powinny iść za pacjentem, za świadczeniami, które zostały mu udzielone.


1 materiał

Specjalista medycznej diagnostyki laboratoryjnej, kierownik wieloprofilowego medycznego laboratorium oraz lab COVID. Od czternastu lat zajmuje się profesjonalnym consultingiem zarządczym i operacyjnym w zakresie medycyny laboratoryjnej oraz zagadnieniami opieki koordynowanej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, SGH w Warszawie, studiów doktoranckich w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, MBA na Uczelni Łazarskiego.

Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, PN-ISO 15189:2013-05, PN-ISO 17025:2018-02. Członek wielu towarzystw naukowych, w tym aktywny udział jako wykładowca na konferencjach z zakresu zarządzania oraz rynku medycyny laboratoryjnej. Członek Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych.

Ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2022, 17:47
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona