Katarzyna Rainka

Nie trać czasu na śledzenie dziesiątek portali informacyjnych i społecznościowych! Robimy to za Ciebie.

SUBSKRYBUJ
FlashBrief24

Dlaczego warto się zapisać?

FlaszhBrief24 to wydawany przez IZiD autorski, regularny, codzienny i zwięzły biuletyn informacyjny o najważniejszych wydarzeniach ochrony zdrowia. Biuletyn jest dystrybuowany nieodpłatnie wśród wszystkich zapisanych jego subskrybentów.

Nie trać czasu na przeglądanie dziesiątek stron o zdrowiu. Robimy to za Ciebie i dla Ciebie.

Bądź na bieżąco!

Nie musisz się martwić, że coś przegapisz. Każde nowe wydanie newslettera trafia bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Dbamy o to, by zawierało istotne informacje. Nie spamujemy.

Dołącz do naszej społeczności

Bądź członkiem społeczności ludzi, którzy dzielą Twoje zainteresowania, z troską podchodzą do podobnych problemów i są dla siebie inspiracją w rozwoju.

Nie spamujemy. Szanujemy Twoją prywatność.

Dołącz do naszej społeczności!

Wszystkich zainteresowanych naszymi płatnymi produktami informacyjnymi i analitycznymi zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@izid.pl. Działamy na rynku od 2013 r. Zaufały nam dziesiątki firm i organizacji. Zapraszamy!

Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona