Lorem

System ochrony zdrowia nie działa efektywnie. Pomóż go nam usprawnić!

Czekamy na Twój głos wypowiedziany w imieniu ogółu
DLA PACJENTÓW

Naszym celem jest podnoszenie wartości publicznej działań i decyzji administracji państwowej służących pacjentowi, jego zdrowiu i jakości życia w chorobie. Służymy ogółowi pacjentów. Nie podejmujemy się indywidualnych interwencji, które zachęcamy kierować do Rzecznika Praw Pacjenta, Narodowego Funduszu Zdrowia, instytucji sektora pomocy społecznej oraz organizacji reprezentujących prawa i interesy pacjentów.

Wobec wielu trafiających do nas pytań musimy podkreślić, że nie zbieramy środków na leczenie, nie dysponujemy funduszami, z pomocą których moglibyśmy wesprzeć najbardziej potrzebujących. Z uwagą śledzimy jednak sytuację pacjentów w obszarze jakości i bezpieczeństwa opieki zdrowotnej, a nasze konkluzje w tym zakresie formułujemy w ramach procesów dialogu społecznego.

Jeśli chcesz się podzielić swoimi obserwacjami, które dotyczą uniwersalnych zjawisk mających wpływ na zdrowie, jakość i efektywność udzielania świadczeń zdrowotnych, napisz do nas. Stale poszerzamy naszą wiedzę o systemie. Wsłuchujemy się we wszystkie przemyślane głosy wskazujące szanse i rozwiązania na gruncie systemowym. Wychodzimy z własnymi inicjatywami. Inicjujemy na naszym Forum demokratyczny dialog dotyczący kluczowych zagadnień i wyzwań. Dzielimy się z ogółem czytelników obserwacjami zaproszonych gości i ekspertów.

Czekamy na Twój głos, opis problemu, który nie został we właściwy sposób rozwiązany na poziomie systemowym, nie jest dostrzegany lub jest niedoceniony. Jeśli masz propozycję jego rozwiązania, rodzącą szansę poprawić sytuację danej grupy pacjentów, z zainteresowaniem się jej przyjrzymy. Zastanowimy się nad możliwością i warunkami podjęcia na jej temat szerszego dialogu.

Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona