Arch. red.

Ekspert

Michał Rybak


  • Wiceprezesa Zarządu ds. Operacyjnych Grupy LUX MED


PROŚBA O WYWIAD

FiltrujArch. red.

Co zrobić by dłużej żyć? Inwestować w zdrowie!

Michał Rybak | 05.04.2023

Grzegorz Ziemniak w rozmowie z Michałem Rybakiem – wiceprezesem zarządu do spraw operacyjnych Grupy Lux Med analizują dane i korelacje pomiędzy procentowym udziałem wydatków z PKB poszczególnych krajów UE na zdrowie a przeciętną...


1 materiał

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz na Wydziale Inżynierii Produkcji, kierunek Zarządzanie i Marketing.

Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i dyplomowanego księgowego. Pracując w firmach Arthur Andersen oraz Ernst & Young, w Dziale Audytu i Doradztwa Biznesowego, badał sprawozdania finansowe największych polskich przedsiębiorstw, pracował nad pozyskiwaniem finansowania długoterminowego i emisjami publicznymi oraz przy doradztwie biznesowym. Jako Dyrektor Finansowy oraz Członek Zarządu Medycyny Rodzinnej, brał udział w procesie zmiany strategii i pozycji Medycyny Rodzinnej na rynku świadczeń medycznych.

W Grupie LUX MED jest odpowiedzialny za zintegrowany Pion Operacyjny, w tym Pion Opieki Ambulatoryjnej, Pion Diagnostyki Obrazowej, Pion Doświadczeń Pacjenta, Administrację CM, Inwestycje i Zakupy. Jest również Członkiem Zarządu LMG Forsakrings AB, którego oddział działa w Polsce pod marką LUX MED Ubezpieczenia.

Źródło: https://www.luxmed.pl/o-nas/zarzad/michal-rybak

Ostatnia aktualizacja: 05 kwietnia 2023, 15:06
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona