Piotr Warczyński

Ekspert

dr Piotr Warczyński


  • Podsekretarz Stanu w Ministerstwie zdrowia 2014-2017
  • Dyrektor Departamentu Organizacji Ochrony Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia 2004-2014
  • Członek Zespołu Ekspertów przy Rzeczniku Praw Pacjenta


PROŚBA O WYWIAD

Tematy naszych publikacji:

FiltrujPiotr Warczyński
Piotr Warczyński

Zróbcie wreszcie ten system!

Czegoś nie rozumiem, przecież jest już po wyborach, nie trzeba docelowego celu osiągać drobnymi kroczkami. Zdaje się, że wszyscy zapomnieli, że poprzedni Rząd PIS przyjął, ale odroczył realizację projektu wprowadzenia Narodowej...


1 materiał

Lekarz internista, endoskopista, doktor nauk medycznych w dziedzinie gastroenterologii, menedżer, ekspert w zakresie organizacji ochrony zdrowia, wykładowca uczelni wyższych, ekspert międzynarodowych firm konsultingowych. W latach 2014 – 2017 Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Autor lub współautor wielu aktów prawnych m.in.: ustawy o pomocy publicznej i restrukturyzacji, sieci szpitali, ustawy o akredytacji, ustawy o prawach pacjenta, ustawy o działalności leczniczej, pakietu onkologicznego, ustawy o jakości i bezpieczeństwie pacjenta.

Ostatnia aktualizacja: 17 marca 2021, 11:25
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona