arch. red.

Ekspert

Anna Rulkiewicz


  • Prezes Grupy LUX MED
  • Wiceprezydent Konfederacji Lewiatan
  • Prezes Związku Pracodawcy dla Zdrowia


PROŚBA O WYWIAD

Tematy naszych publikacji:

Filtrujarch. red.

Rulkiewicz odpowiada Niedzielskiemu

Anna Rulkiewicz | 25.01.2023

To myślenie Panie ministrze, podobnie jak cały system, wymagają głębokiej reformy.


1 materiał
Anna Rulkiewicz – Prezes Grupy LUX MED, wiceprezydent Konfederacji Lewiatan, Prezes Związku Pracodawcy dla Zdrowia. Jest również wiceprzewodniczącą Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Banku Handlowego SA (Citi Handlowy) i członka Rady Programowej studiów MBA prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Uczestniczy w pracach zespołu problemowego ds. usług publicznych powołanego w ramach Rady Dialogu Społecznego. Jest też członkiem Rady Ekspertów przy Rzeczniku Praw Pacjenta. W latach 2016-2021 wiceprezydent Pracodawców RP, w latach 2007 – 2022 prezes Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej.
 
Absolwentka Stanford Executive Program na Stanford University Graduate School of Business i Executive Program na Singularity University w Santa Clara w Kalifornii. Jest także absolwentką Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu w Hamburgu, studiów podyplomowych w Polsko-Francuskim Instytucie Ubezpieczeń przy Instytucie Francuskim.
Ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2023, 14:13
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona