Katarzyna Fortak-Karasińska

Ekspert

mec. Katarzyna Fortak-Karasińska


  • Radca Prawny
  • Founding Partner, Fortak & Karasiński Radcowie Prawni Sp.P.


PROŚBA O WYWIAD

Tematy naszych publikacji:

FiltrujKatarzyna Fortak-Karasińska

Badania kliniczne szansą na rozwój placówki medycznej

Odwrócenie roli badacz-ośrodek i zainwestowanie w rozwój potencjału szpitala czy przychodni jest istotnym i koniecznym elementem strategii rozwoju placówek medycznych, gdyż pozwala wzmacniać ośrodki i ich sprawność działania a nie...


Katarzyna Fortak-Karasińska

Czy zniesienie epidemii coś zmieni?

Wraz z zakończeniem weekendu majowego, w dniu 6 maja 2022 Minister Niedzielski ogłosił, że zdecydował o zniesieniu stanu epidemii w Polsce. Tak – Minister Zdrowia ma samodzielne kompetencje do takiego działania. Może ogłosić...


2 materiały

Katarzyna Fortak-Karasińska posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe obejmujące szczegółowe kwestie prawa medycznego, współpracy i funkcjonowania podmiotów leczniczych w ramach systemu NFZ, prawa farmaceutycznego oraz prawa zamówień publicznych. W ramach swojej praktyki Mec. Fortak-Karasińska zajmuje się także zróżnicowanymi zagadnieniami prawa gospodarczego i podatkowego. W ramach tych obszarów specjalizacji Katarzyna Fortak-Karasińska zdobyła bogate doświadczenie w sprawach prowadzonych przed sądami cywilnymi oraz sądami administracyjnymi. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa medycznego. Jest wykładowcą i prelegentem podczas ogólnopolskich seminariów i konferencji dotyczących ochrony zdrowia.

Mec. Fortak-Karasińska odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego organizowanego przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Ukończyła Podyplomowe Studia z zakresu Zarządzania Kancelarią Prawną.

Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2022, 21:50
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona