Lekarz rodzinny

dr Jacek Krajewski


  • Prezes Federacji Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia "Porozumienie Zielonogórskie”
  • kierownik Praktyki Lekarza Rodzinnego w Udaninie na Dolnym Śląsku


UMÓW ROZMOWĘ

FiltrujJacek Krajewski

Opieka koordynowana w POZ – zmiana wymaga czasu, wysiłku i kompetencji

dr Jacek Krajewski | 12.03.2024

Trzeba spojrzeć na podstawową opiekę zdrowotną w aspekcie koordynacji świadczeń nie tylko od strony tych pionierów, którzy już teraz, te świadczenia realizują, ale także z pozycji 68% podmiotów ich nierealizujących.


IZiD

Ponad 120 lekarzy kandyduje do Sejmu i Senatu

dr Jacek Krajewski | 08.09.2023

Czy to dużo czy mało? Czy od tego zależy jakość prawodawstwa regulującego obszar zdrowia? Czy sprawy zdrowia mogą być lepiej reprezentowane, gdy liczba lekarzy w Parlamencie będzie wyższa? Redakcja IZiD MarketBrief zapytała o to Jacka...


Jacek Krajewski

Historia pewnego zespołu

dr Jacek Krajewski | 17.02.2022

8 lipca 2021 r. minister zdrowia wydał zarządzenie, na mocy którego powołał Zespół do spraw zmian w podstawowej opiece zdrowotnej. 10 lutego 2022 r. trzej członkowie tego organu (dwóch przedstawicieli Federacji Porozumienie...


Jan Nowak
Jacek Krajewski

Jacek Krajewski o walce z pandemią: powstaje chaos

dr Jacek Krajewski | 16.09.2020

Powstaje chaos, który wymaga wkroczenia resortu i wskazania, kto operacyjnie odpowiada za poszczególne etapy opieki nad pacjentem. Sama prezentacja strategii i wydane rozporządzenia nie wystarczą.


4 materiały
Ostatnia aktualizacja: 17 marca 2021, 13:11
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona