arch. wł.

Redaktor

Joanna Piszcz


  • Redaktor Naczelna MarketBrief


PROŚBA O WYWIAD

Tematy naszych publikacji:

FiltrujSejm RP

Ziemniak uświadamia w Sejmie jak niewinnie może wyglądać najnowsza plaga zdrowotna...

Joanna Piszcz | 21.02.2024

Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom na swoim pierwszym merytorycznym posiedzeniu wysłuchał informacji Ministerstwa Zdrowia o rynku sprzedaży e-papierosów (tzw. jednorazówek) w Polsce.


Sejm RP

Czy Polsce potrzebne jest członkostwo w WHO?

Joanna Piszcz | 14.02.2024

Jakie korzyści ma Polska z członkostwa w Światowej Organizacji Zdrowia, jaki jest stan prac nad tzw. traktatem pandemicznym WHO i dlaczego niewiele o tym wiadomo – o tym dyskutował n pierwszym posiedzeniu Parlamentarny Zespół ds....


OSSP-MZ-Lewiatan

Czy lekarze w placówkach prywatnych mają łatwiej?

Joanna Piszcz | 07.02.2024

Bardzo ciężka praca – to zdaniem wiceminister zdrowia Urszuli Demkow jeden z głównych powodów odpływu kadr medycznych z państwowego systemu ochrony zdrowia do placówek prywatnych. O komentarz poprosiliśmy ekspertów.


dom (Unspash)

Plaga jednorazowych e-papierosów

Joanna Piszcz | 06.02.2024

100 mln sztuk – tyle tanich, jednorazowych, smakowych e-papierosów sprzedano w Polsce w 2023 r. To szacunkowe dane z raportu opublikowanego przez Instytutu Prognoz i Analiz Gospodarczych (IPAG).


Ministerstwo Zdrowia

Jakie powinny być priorytety Ministerstwa Zdrowia?

Joanna Piszcz | 24.01.2024

Niedługo po objęciu urzędu minister zdrowia Izabela Leszczyna zapowiedziała, że wraz z wiceministrami pojawi się na sejmowej Komisji Zdrowia, by poinformować posłów o planach i priorytetach resortu. Do tej pory to nie nastąpiło....


34 materiałów
Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2023, 15:59
Otrzymuj informacje od IZiD

Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

ikona ikona ikona