Tomasz Jednacz

Staramy się odpowiedzieć, co jest w trakcie pandemii najważniejsze z punktu widzenia lidera branży wyrobów medycznych dla okulistyki.

Audio, COVID-19, Dostępność świadczeń, Dyskusje, Jakość i bezpieczeństwo, Okulistyka, Zdrowie publiczne

Operacje zaćmy w dobie Covid19 – rozmowa z Tomaszem Jednaczem


UDOSTĘPNIJ
mailtwitterFacebooklinkedinmailtwitterFacebooklinkedin

W cyklu „Demokratycznie o zdrowiu” Grzegorz Ziemniak w rozmowie z Tomaszem Jednaczem, Dyrektorem Market Access & Government Affairs firmy ALCON – światowego lidera wyrobów medycznych dla okulistyki – porusza temat, jak pandemia Covid19 wpływa na okulistykę i jakie wyzwania stoją przed specjalistami i klinikami by utrzymać tak trudno wypracowany przed pandemią trend zmniejszania czasu oczekiwania na operację usunięcia zaćmy. Czy pacjenci okulistyczni są bezpieczni, czy Covid19 zmienił trendy w Polsce i na świecie, na co trzeba będzie zwrócić uwagę, gdy pandemia zostanie opanowana? Staramy się odpowiedzieć, co jest dziś najważniejsze z punktu widzenia lidera branży wyrobów medycznych dla okulistyki.


 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.


O Autorze

Arch. wł.

Tomasz Jednacz


 • Dyrektor Market Access & Government Affairs ALCON Polska •  

  O Autorze

  Grzegorz Ziemniak

  Grzegorz Ziemniak


 • Partner w Instytucie Zdrowia i Demokracji • Głos ekspertów

  Słowa kluczowe

  Otrzymuj informacje od IZiD

  Adres e-mail będzie wykorzystywany zgodnie z Polityką Prywatności dostępną pod adresem https://www.izid.pl/polityka-prywatnosci/ wyłącznie do przesyłania Ci naszego newslettera oraz informacji o działalności Instytutu Zdrowia i Demokracji.

  ikona ikona ikona